Wyjazd Integracyjny liderów gminy


d
W dniach 5-6 lipca 2010 roku liderzy gminy Boniewo wzięli udział w w Wyjeździe integracyjnym  zorganizowanym  przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Boniewo dla liderów gminy Boniewo. Wyjazd został sfinansowany z Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

Wyjazd zorganizowano do Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych im. Króla Augusta w Augustowie.

W wyjeździe wzięli udział przedstawiciele wszystkich organizacji formalnych oraz nieformalnych z terenu gminy Boniewo, członkowie Władz samorządowych, Rady Gminy Boniewo, sołtysi.

Podczas Wyjazdu  Prezes  Stowarzyszenia zapoznał zebranych z zasadami działalności Stowarzyszenia, przeprowadził szkolenie w zakresie pozyskiwania środków finansowych na zadania związane z rozwojem inicjatyw społecznych, szkolenie dotyczące rozwoju gospodarczego Stowarzyszania.

Uczestnicy wzięli udział również w programie turystycznym : przejazd przez Jezioro Wigry, zwiedzanie Klasztoru Pokamedulskiego w Wigrach, zwiedzanie Augustowa.

Wszystkim uczestnikom dopisywał wspaniały nastrój  oraz satysfakcja  z dotychczasowej pracy społecznej. Z deklaracja i dalszej pracy na rzecz aktywności społecznej na terenie gminy.
Koordynator Gminny
Zdzisława Bywalska
Galeria:
dalej, dalej, dalej,dalej,dalej,dalej

metryczka


Wytworzył: Zdzisława Bywalska (31 lipca 2010)
Opublikował: Zdzisława Bywalska (1 sierpnia 2010, 13:22:25)

Ostatnia zmiana: Zdzisława Bywalska (9 września 2010, 09:57:30)
Zmieniono: korekta zapisu

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2469